Дівичківська ОТГ

УВАГА!!! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

1.Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

2.Директор будинку культури с. Ковалин

3. Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

4.Спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення.

5.Начальник відділу архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку

Прийміть  найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.  Миру, щастя  , міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань! З Новим Роком !

Сільський голова Т.П.Девко

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 1 СЕСІЇ (1 ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ)

ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІД 09.11.2017р.