мітинг з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні

9 травня біля оновленої Братської могили відбувся мітинг з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні. У мітингу взяли участь сільська влада, депутати, ветерани війни, вчителі та учні школи, а також доволі багато стовп»яжчан — і молоді, і людей старшого віку.  Про всесвітнє значення тієї далекої перемоги, величезні жертви, які довелося заплатити за неї, в тому числі і українцям, у своїх виступах говорили сільський  голова Тимофій Девко, голова ради ветеранів села Антоніна Черкашина.  Настоятель Свято-Миколаївської церкви  відправив літургію . На закінчення заходу   більшість його учасників урочисто і шанобливо поклали квіти до Братської могили.