Арт-шоу "Переяславщина талановита"

АРТ-ШОУ «Переяславщина талановита»

21 травня в парку імені Тараса Шевченка, що біля районного будинку культури, відбулася найцікавіша подія травня – народне арт-шоу «Переяславщина талановита». У конкурсній  програмі  взяв участь  танцювальний коллектив Стовп»язького сільського будинку культури. Виступи учасників шоу оцінювало компетентне журі у складі  начальника відділу культури РДА Валентини Усик, начальника відділу культури та туризму виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради Вікторії Гуріної, співачки Лідії Ющишиної, керівника ФГ “Геркулес” Віктора Шеремети, кореспондента газети «Вісник Переяславщини» Валентини Батрак.
     На конкурсі всі учасники мали можливість проявити свій талант у різних видах мистецтва: співі, хореографії, грі на музичних інструментах, мотто-шоу, декламуванні віршів, театралізованих постановках, фаєр- шоу та ще  в багатьох  різноманітних конкурсах. Всі артисти були нагороджені дипломами, а переможці - призами та грошовими преміями. За результатами конкурсу хореографічний коллектив «Барви» сільського будинку культури посів третє місце.

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих здобутків!